На сьогодні в державі інформування населення з питань профілактики, лікування та боротьби з туберкульозом знаходиться на низькому рівні.

Тому, 20 березня, напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, у Бериславському закладі повної загальної середньої освіти №1 фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний захід з учнями 11 класу з питань шляхів передачі, симптомів, способів лікування, небезпечності цієї хвороби.

Мета  – підвищення обізнаності підлітків стосовно перших ознак туберкульозу, ефективності своєчасного лікування та профілактичних заходів, пропаганди здорового способу життя.

Захід проводився в три етапи. Перший етап – у формі бесіди, другий – демонстрації інтерв’ю трьох реальних людей, які перехворіли на туберкульоз. На третьому етапом проведено опитування школярів, які показали достатній рівень знань з даної проблематики.

Завдяки подібній подачі матеріалу учні добре засвоїли інформацію та зрозуміли, що без обізнаності  – боротьба з хворобою приречена на невдачу.