На гідне, щасливе та повноцінне життя заслуговує кожна дитина. Але, на жаль, не завжди все йде так, як ми цього хочемо. Важливу роль у соціалізації дитини, її гармонійному розвитку відіграє родина, але іноді діти залишаються без батьків та вимушені самотужки вирішувати проблеми за дорослих.

На початку липня 2018 року фахівцями міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради (далі – Центр) було виявлено родину В., яка потрапила в складні життєві обставини.

В старому будиночку проживає двоє братів двійнят сімнадцяти років. Хлопці нещодавно випустилися з інтернатного закладу та повернулися до їх фактичного місця реєстрації. Але вдома їх ні хто не чекав і будинок виявився майже непридатний для проживання. Місцезнаходження батьків не відоме а близьких родичів, які б могли надати підтримку відсутні. В будинку вимкнено за борг електроенергію, у дітей мало одягу, відсутня побутова техніка. Зі слів хлопців вони заробляють собі на життя допомагаючи сусідам та на сезонних роботах.

Через складну життєву ситуацію родину було взято під соціальний супровід. За результатами проведеної роботи спеціалістом Центру та завдяки небайдужих громадян міста, в короткий термін відновлено електропостачання, власник магазину одягу надав змогу хлопцям самостійно вибрати та безкоштовно придбати одяг за смаком дітей. Були покращенні і житлові умови родини, зроблено косметичний ремонт.

Завдяки підтримці та своєчасної допомоги спеціалістів Центру дітям покращено соціально побутові умови та повернуто віру в те, що вони в цьому світі не залишися на самоті.