✦ 19 вересня 2017 року спеціалстами Новокаховського міського центру соціальеих служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання для керівників закладів, у яуих діти перебувають цілодобово, з питань патронату. ✦ Протягом вересня 2017 року фахівцями комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. Загалом вказаною роботою охоплено 91 особу. ✦ 14 вересня 2017 року фахівцем із соціальної роботи Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведений семінар на тему «Патронатні сім’ї» для 15 осіб, що перебувають на обліку, як безробітні, у Каховськму міськрайонного центру зайнятості. ✦ 13 вересня 2017 року у Горностаївській ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. проведено захід до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, організаційну допомогу у проведенні якого надавав й Комунальний заклад «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». ✦ 10 вересня 2017 року у селищі Нововоронцовка відбувся велопробіг з нагоди 222 річниці Дня селища, організований в тому числі й районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
» Навчання кандидатів у прийомні батьки, опікуни / піклувальники

Навчання кандидатів у прийомні батьки, опікуни / піклувальники

Опис надання послуги щодо навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі

Послуга з навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі надається безкоштовно Херсонським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді громадянам України, які бажають створити прийомну сім’ю та взяти на виховання дитину-сироту, чи дитину, позбавлену батьківського піклування.

Послуга надається відповідно до плану та наявності сформованої групи. Тривалість навчання – 32 години. Довідка про проходження навчання та рекомендації про включення до Єдиного електронного банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім'ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів надається органу, що направив кандидата на навчання протягом двох тижнів з моменту закінчення навчання.
Примітка. Довідка про проходження навчання дійсна 12 місяців.