Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це чудова можливість кожному задуматися і подивитися на дітей, які поруч, звернути увагу на їх проблеми і потреби. Особливо це стосується дітей, у яких батьки, опинились у складних життєвих обставинах, або їх немає, тому вони потребують теплоти і підтримки оточуючих вдвічі більше.

Діти з обласного центру взяли участь у святі на базі кінноспортивного клубу Grand Prix, влаштованому Спілкою Жінок Херсонщини.

Святкові заходи також відбулися у районних центрах і містах області. Соціальними працівниками в цей день організовані різноманітні заходи (цікаві конкурси, розваги, зустрічі, веселі естафети) за участю дітей з опікунських, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Наприклад Новотроїцьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено конкурс малюнків на асфальті для дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Маленькі художники малювали разом зі своїми батьками. Діти кольоровою крейдою виводили улюблених мам, квіти, сонечка, а батьки, в свою чергу, допомагали їм. Наприкінці заходу організатори подарували дітям сувеніри та пригостили їх морозивом.

Фахівці із соціальної роботи Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із малозабезпечених родин поїздку до історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії». Під час цікавої та пізнавальної подорожі 60 дітей занурилися у чарівний світ стародавнього українського села, «скуштували» життя своїх пращурів та випробовували себе у ремеслах минулого сторіччя.

Не менш цікаві заходи пройшли і в інших районах області.

Загалом у святкових заходах взяло близько 2 тис. дітей. Всі діти отримали приємні враження та заохочувальні призи.

Тож в цей день ще раз маємо нагадати суспільству про те, що не на словах, і не раз в рік треба опікуватись дітьми, а щодня, щосекунди, перейматися їх потребами та забезпечувати їм належний рівень виховання і дотримання прав.