Захист прав дітей з особливими потребами, забезпечення їх повноцінного розвитку та надання всебічної підтримки – основне завдання державних та соціальних установ, підприємств та організацій України.

Тому, Скадовським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) укладено договір про співпрацю з реабілітаційним центром «Надія». В рамках дії угоди систематично проводяться зустрічі з дітьми, які мають вади розвитку.

З метою захисту прав дітей з інвалідністю, залучення до творчого життя, розвиток їх інтелектуального потенціалу, звернення уваги суспільства, державних, комерційних та інших організацій до проблем людей з функціональними обмеженнями, надання їм всебічної психологічної допомоги, проведено відеолекторій з теми «Ми разом створюємо дива». В рамках заходу працівники Центру ознайомили малечу з їх правами та обов’язками, Конвенцією про права дитини. Маленькі учасники висловили власні думки щодо розуміння їх прав та обов’язків, а спеціалісти Центру надали вичерпну інформацію щодо діяльності установ та організацій, що надають необхідну допомогу. Напнрикінці – відповіли на всі питання.

Вихованці закладу, їх батьки та вихователі взяли участь у майстер-класах з виготовлення новорічних подарунків, листівок, аплікацій з природних матеріалів.
Вихованці реабілітаційного центру «Надія» порадували гостей танцями, співами, віршами, представили власні малюнки та іграшки створені своїми руками.

Дітей з особливими потребами багато, але основні їх потреби – любовь, спілкування, турбота. Вони не повинні залишатися поза увагою.