24 березня в Україні проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Це важлива нагода для підняття рівня поінформованості широких верств населення щодо даного захворювання та необхідності своєчасного проведення флюорографічного обстеження, протитуберкульозного щеплення.

Напередодні Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з лікарем-фтизіатром центральної районної лікарні проведено зустріч з  теми «Міфи та факти про туберкульоз» для безробітних осіб, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості.

Під час заходу присутні отримали інформацію про симптоми, лікування та профілактику даного захворювання. Директорка Центру наголосила на необхідності дотримуватись засад здорового способу життя, формувати його навички, слідкувати за станом свого здоров’я, щороку проходити флюорографічне обстеження. Лікарка-фтизіатр у своїй розповіді підкреслила, що правильний раціон харчування та здоровий спосіб життя – це основа профілактики будь-яких захворювань. Вчасне обстеження та вчасно розпочате лікування може врятувати життя, адже туберкульоз виліковний.

Наприкінці заходу присутні подякували за змістовну бесіду, вичерпні відповіді на поставлені питання та корисні поради. Вони зрозуміли, що профілактика туберкульозу та вчасне обстеження суттєво підвищують шанс не захворіти на цю хворобу.