✦ 19 вересня 2017 року спеціалстами Новокаховського міського центру соціальеих служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання для керівників закладів, у яуих діти перебувають цілодобово, з питань патронату. ✦ Протягом вересня 2017 року фахівцями комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. Загалом вказаною роботою охоплено 91 особу. ✦ 14 вересня 2017 року фахівцем із соціальної роботи Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведений семінар на тему «Патронатні сім’ї» для 15 осіб, що перебувають на обліку, як безробітні, у Каховськму міськрайонного центру зайнятості. ✦ 13 вересня 2017 року у Горностаївській ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. проведено захід до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, організаційну допомогу у проведенні якого надавав й Комунальний заклад «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». ✦ 10 вересня 2017 року у селищі Нововоронцовка відбувся велопробіг з нагоди 222 річниці Дня селища, організований в тому числі й районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Допомога постраждалим від лиха


На обліку отримувачів послуг Олешківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді як внутрішньо-перемішені особи перебуває родина Клапоушко, яка переїхала в м.Олешки з АР Крим.

19 липня 2017 року родину спіткало лихо, сталася пожежа. Так як будинок, в якому оселилася сім'я був дерев'яний, то дуже швидко він повністю згорів.

В результаті пожежі сім'я вже вдруге опинилася в складній життєвій ситуації, залишившись без житла, предметів першої необхідності, одягу. На даний час родина з дітьми живе у знайомих.

Спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді (далі - Центр) організовано допомогу родині Клапоушко.

З метою залучення спонсорської допомоги постраждалій родині, інформацію оприлюднено у Всеукраїнському проекті «Родині потрібна допомога». Заявлено о нагальних потребах в побутових речах, предметах особистої гігієни, миючих засобах, постільній білизні, сезонному одязі та взутті, продуктах харчування, предметах дитячого асортименту.

За сприянням Центру родині вже допомагають небайдужі до чужої долі люди хто чим може: одягом, продуктами харчування та засобами особистої гігієни. Але самою нагальною потребою є відсутність даху над головою.

Будемо сподіватись, що всі разом ми і це питання не залишимо не вирішеним.