✦ 14 липня 2017 року у приміщенні Скадовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з юними скадовчанами, навчання у вищих навчальних щакладах яким на безкоштовній основі забезпечив Народний депутат України Федір Негой. ✦ Спочатку 2017 року завдяки тісній співпраці комунального закладу «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» з головою Благодійного товариства «Шлях перемоги» Фазелем Мананом та отаманом Горностаївського курення війська Запорозького низового Олександром Слісаренком, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують комплексу соціальних послуг отримують гуманітарну допомогу. ✦ 07 липня 2017 року Каховський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах дітей Каховської районної адміністрації привітали опікунів з Українським Днем родини. Сказано багато чудових слів на адресу батьків-вихователів, діти отримали гарні подарунки. ✦ 07 липня 2017 року фахівці Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді в взяли участь у нараді соціальних працівників. Під час заходу розглянуті питання щодо популяризації сімейних форм виховання та роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. ✦ 29 червня 2017 року Каховським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано отримання гуманітарної допомоги сім’ями учасників антитерористичної операції. ✦ 26 червня спеціалістами комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» проведено вуличну акцію до Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. ✦ Комунальним закладом «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведена інвентаризація та оцінка придатності житла 5 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що належить їм на праві власності. ✦ Протягом червня 2017 року спеціалістами КЗ «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» здійснюються перевірки цільового використання державної соціальної допомоги при народженні дитини/виплат одиноким матерям. ✦ 22 червня 2017 року Великолепетиським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Гендерна рівність у суспільстві» для безробітних осіб. ✦ 20 червня 2017 року спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зустрілися з керівниками загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Бериславського району та розповіли про нову форму сімейного виховання - патронат над дитиною.
» » Соціальна допомога для вимушено переміщених сімей

Соціальна допомога для вимушено переміщених сімей


Бойові дії в окремих районах Луганської та Донецької областей стали серйозним випробуванням для України та її громадян. Ці загрозливі події, спричинили небувалу для нашої країни вимушену внутрішню міграцію. Сотні тисячі людей змінили місце проживання. І для 35 сімей Каховський район став маленькою батьківщиною.

Але небайдужих людей більше, тому вже не вперше особи, які мають статус вимушено переміщених та проживають на території району отримують підтримку та допомогу від громадських організацій м.Каховки та м.Херсон.

Так, завдяки плідній співпраці Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з південним офісом Громадської організації «КримSOS» 11 липня 2017 року чергову гуманітарну допомогу у вигляді якісного зимового одягу та взуття отримали 17 осіб дорослого населення та 20 діток мешканців Каховського району, які є вимушено переселеними з Донецької та Луганської областей. Під час заходу родини не лише отримували речі а й психологічну підтримку та консультації спеціалістів.

Кожна родина була задоволена за отримання зазначеної допомоги, зі сльозами на очах дякували за підтримку, за те що у своїй складній ситуації зустрічаються люди, які не байдужі до чужого горя та надають всіляку підтримку та допомогу, як матеріального так і морального характеру.

Каховським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою організації надання необхідної допомоги кожній окремій родині проводяться зустрічі з внутрішньо переміщеними особами, які перебувають на обліку в державних установах району. Спеціалістами здійснюється оцінка потреб, обговорюються питання підтримки зазначених осіб у районі, проблеми переселенців та шляхи їх вирішення. Для вирішення нагальних потреб Центром заплановано чергову зустріч сімей зазначеної категорії з представниками громадської організації «КримSOS» для розв’язання юридичних питань у жовтні поточного року.
скачать dle 11.3