✦ 14 липня 2017 року у приміщенні Скадовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з юними скадовчанами, навчання у вищих навчальних щакладах яким на безкоштовній основі забезпечив Народний депутат України Федір Негой. ✦ Спочатку 2017 року завдяки тісній співпраці комунального закладу «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» з головою Благодійного товариства «Шлях перемоги» Фазелем Мананом та отаманом Горностаївського курення війська Запорозького низового Олександром Слісаренком, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують комплексу соціальних послуг отримують гуманітарну допомогу. ✦ 07 липня 2017 року Каховський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах дітей Каховської районної адміністрації привітали опікунів з Українським Днем родини. Сказано багато чудових слів на адресу батьків-вихователів, діти отримали гарні подарунки. ✦ 07 липня 2017 року фахівці Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді в взяли участь у нараді соціальних працівників. Під час заходу розглянуті питання щодо популяризації сімейних форм виховання та роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. ✦ 29 червня 2017 року Каховським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано отримання гуманітарної допомоги сім’ями учасників антитерористичної операції. ✦ 26 червня спеціалістами комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» проведено вуличну акцію до Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. ✦ Комунальним закладом «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведена інвентаризація та оцінка придатності житла 5 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що належить їм на праві власності. ✦ Протягом червня 2017 року спеціалістами КЗ «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» здійснюються перевірки цільового використання державної соціальної допомоги при народженні дитини/виплат одиноким матерям. ✦ 22 червня 2017 року Великолепетиським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Гендерна рівність у суспільстві» для безробітних осіб. ✦ 20 червня 2017 року спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зустрілися з керівниками загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Бериславського району та розповіли про нову форму сімейного виховання - патронат над дитиною.
» » Безробітних жінок навчали, як не стати жертвою торгівлі людьми.

Безробітних жінок навчали, як не стати жертвою торгівлі людьми.


Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, що має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». Наша країна плідно працює над вирішенням цієї проблеми. Але й ми самі повинні буті уважними та обережними.

Тому, 19 червня 2017 року фахівцями Новотроїцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - Центр) проведено лекцію для безробітних жінок району на тему: «Не стань жертвою торгівлі людьми».

Захід організовано у межах роботи Міжсекторального соціально-профілактичного тренінгового центру, що працює на базі Новотроїцького районного Центру зайнятості населення.

Фахівець Центру, у ході проведення заходу, ознайомила присутніх з правилами безпечного виїзду та перебування за кордоном, висвітлила поняття: торгівля людьми, способи впливу й примусу, сфери експлуатації, захист і підтримка потерпілих, а також провела анкетування «Торгівля людьми – найжахливіша форма злочинності».

Учасниці заходу відмітили, що вони чули про цю проблему й до сьогоднішньої зустрічі, але вважали, що потрапити у подібні ситуації не можуть. Отримана інформація допоможе їм, у разі виникнення факту, не стати жертвами торгівлі людьми. Жінки, з неабиякою цікавістю, вислухали рекомендації спеціаліста щодо запобігання потраплянню у рабство.

Присутні на заході отримали інформаційні листівки та буклети з корисною довідковою інформацією, контакти установ, підприємств, організацій що надають послуги з питань боротьби з цим явищем.
скачать dle 11.3