Незабуті!


Проведення Міжнародного Дня пам'яті померлих від СНІДу - одне з найперших масових заходів по боротьбі з ВІЛ / СНІДом. Вперше він був проведений в Сан-Франциско (США) в 1983 році. Цей день відзначається більш ніж в 75 країнах щорічно в третю неділю травня. Основні цілі Дня пам'яті залишаються незмінними: привернути увагу громадськості до проблеми ВІЛ-інфекції, згадати про тих, кого забрала епідемія, підтримати друзів і близьких тих, хто постраждав від цього захворювання, змусити задуматися про те, що ця проблема може торкнутися сьогодні кожного.

Так, 18 травня в приміщенні Генічеського міського ЦСССДМ головним спеціалістом Клецькою Іриною Михайлівною для умовно засудженої молоді проведено захід на якому присутні змогли обговорити актуальні питання з профілактики та поширення СНІДу. Головним завданням спеціаліста було мотивувати громадян до застосування контрацептивів та регулярного проходження тестування на ВІЛ.

19 травня 2017 року за участю волонтерів – студентів-медиків проведено вуличну акцію з розповсюдженням червоних стрічок та буклетів. Метою якої було інформування населення про актуальність проблеми ВІЛ-інфекції, заходи її профілактики, пропаганда здорового способу життя серед молоді.
скачать dle 11.3