«Непроста робота – бути мамою»


«Коли малим ти вперше став на ноги -
Яка ж то радість матері була!
Від тихої колиски до порога
Вона тебе за руку провела.»

Василь Симоненко


Спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали багатодітну родину, що мешкає у місті Бериславі.

Матусю чотирьох діточок, одне з яких немовля, привітали з Днем матері. Цей день був створений задля того, щоб віддати данину всім, хто не дозволяє загинути нашій популяції, хто народжує і ростить дітей, які представляють майбутнє нашої країни.

Народ вбачає у матері берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вона передає своїм діткам. В їхніх руках продовження роду та виховання достойних членів суспільства.

За сприяння Бериславської районної громадської організації «ПАТРІОТ» та Бериславської районної організації Товариства Червоного Хреста відвідувачі передали сім’ї памперси, дитяче харчування, одяг, іграшки та засоби гігієни.

Протягом тривалого часу ця багатодітна родина перебувала у кризовому становищі, але завдяки соціальному супроводу працівників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та особистим зусиллям і бажанню матері сім’я нарешті подолала труднощі та зробила перші кроки у нове життя.
скачать dle 11.3