Щастя мати родину


12 травня 2017 року в читальній залі Скадовської центральної бібліотеки Скадовським районним центром соціальних служб для сім`ї дітей та молоді проведено круглий стіл «Щастя мати родину» з прийомними родинами та дитячими будинками сімейного типу. В заході взяли участь представники Центру, служби у справах дітей районної державної адміністрації, відділу освіти районної державної адміністрації, 2 дитячих будинків сімейного типу, 8 прийомних родин.

Головною метою заходу було підвищення ефективності функціонування прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу на території району. Розглядалися ряд питань щодо виду навчання дітей, зважаючи на індивідуальні особливості психолого-фізіологічного розвитку, обов’язкового планування літнього відпочинку, етапів підготовки дітей до «виходу» з родини та можливостей довлаштування дітей до функціонуючих сімей.
Задля попередження нещасних випадків, негативних наслідків в проведенні неорганізованого дозвілля в літній період Центром підготовлено та розповсюджено інформаційні листівки «Безпечне літо».

На завершення заходу в процесі планування наступного «круглого столу» в ході обговорення з батьками нагальних проблем, було запропоновано розглянути питання соціальних виплат, розгляд соціально-побутових проблем в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу та можливостей їх подолання.
скачать dle 11.3