✦ 14 липня 2017 року у приміщенні Скадовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з юними скадовчанами, навчання у вищих навчальних щакладах яким на безкоштовній основі забезпечив Народний депутат України Федір Негой. ✦ Спочатку 2017 року завдяки тісній співпраці комунального закладу «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» з головою Благодійного товариства «Шлях перемоги» Фазелем Мананом та отаманом Горностаївського курення війська Запорозького низового Олександром Слісаренком, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують комплексу соціальних послуг отримують гуманітарну допомогу. ✦ 07 липня 2017 року Каховський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах дітей Каховської районної адміністрації привітали опікунів з Українським Днем родини. Сказано багато чудових слів на адресу батьків-вихователів, діти отримали гарні подарунки. ✦ 07 липня 2017 року фахівці Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді в взяли участь у нараді соціальних працівників. Під час заходу розглянуті питання щодо популяризації сімейних форм виховання та роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. ✦ 29 червня 2017 року Каховським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано отримання гуманітарної допомоги сім’ями учасників антитерористичної операції. ✦ 26 червня спеціалістами комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» проведено вуличну акцію до Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. ✦ Комунальним закладом «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведена інвентаризація та оцінка придатності житла 5 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що належить їм на праві власності. ✦ Протягом червня 2017 року спеціалістами КЗ «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» здійснюються перевірки цільового використання державної соціальної допомоги при народженні дитини/виплат одиноким матерям. ✦ 22 червня 2017 року Великолепетиським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Гендерна рівність у суспільстві» для безробітних осіб. ✦ 20 червня 2017 року спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зустрілися з керівниками загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Бериславського району та розповіли про нову форму сімейного виховання - патронат над дитиною.

Зустріч з опікунськими родинами


Одним із пріоритетних напрямків державної політики є надання якісних соціальних послуг сім’ям, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, зокрема, сім’ям опікунів, піклувальників.

На виконання Плану спільних заходів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради та служби у справах дітей Новокаховської міської ради щодо організації роботи з сім’ями опікунів/піклувальників у 2017 році 12 травня у малій залі виконкому було проведено зустріч опікунів/піклувальників з суб'єктами соціальної роботи.

Під час зустрічі опікунів, піклувальників, було ознайомлено з:
- їх правами та обов'язками; пільгами, що передбачені чинним законодавством для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; порядком отримання виплат державної допомоги для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; необхідністю захисту прав дітей на житло та майно; оздоровлення у літній період;
- заходами виконавчої влади, які спрямовані на підтримку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; надання підтримки опікунам/ піклувальникам щодо профорієнтації, підготовки дітей до виходу з сім’ї та самостійного життя;

Підсумком заходу стали слова вдячності усім опікунам/піклувальникам, Новокаховської міської ради за їх сумлінну працю та вагомий вклад у виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
скачать dle 11.3