✦ 14 липня 2017 року у приміщенні Скадовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з юними скадовчанами, навчання у вищих навчальних щакладах яким на безкоштовній основі забезпечив Народний депутат України Федір Негой. ✦ Спочатку 2017 року завдяки тісній співпраці комунального закладу «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» з головою Благодійного товариства «Шлях перемоги» Фазелем Мананом та отаманом Горностаївського курення війська Запорозького низового Олександром Слісаренком, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують комплексу соціальних послуг отримують гуманітарну допомогу. ✦ 07 липня 2017 року Каховський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах дітей Каховської районної адміністрації привітали опікунів з Українським Днем родини. Сказано багато чудових слів на адресу батьків-вихователів, діти отримали гарні подарунки. ✦ 07 липня 2017 року фахівці Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді в взяли участь у нараді соціальних працівників. Під час заходу розглянуті питання щодо популяризації сімейних форм виховання та роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. ✦ 29 червня 2017 року Каховським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано отримання гуманітарної допомоги сім’ями учасників антитерористичної операції. ✦ 26 червня спеціалістами комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» проведено вуличну акцію до Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. ✦ Комунальним закладом «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведена інвентаризація та оцінка придатності житла 5 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що належить їм на праві власності. ✦ Протягом червня 2017 року спеціалістами КЗ «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» здійснюються перевірки цільового використання державної соціальної допомоги при народженні дитини/виплат одиноким матерям. ✦ 22 червня 2017 року Великолепетиським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Гендерна рівність у суспільстві» для безробітних осіб. ✦ 20 червня 2017 року спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зустрілися з керівниками загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Бериславського району та розповіли про нову форму сімейного виховання - патронат над дитиною.

Міцна сім’я – міцна держава


Українці здавна славились міцним сімейним устроєм, гостинністю, повагою до батьків та до жінки-матері. В сучасній Україні з’явились нові сім’ї, які не є власне біологічними сім’ями для дітей, що за забаганкою долі залишились без батьківського тепла та любові, але які стали тією опорою, надією та можливістю відчувати себе синочками та донечками – це ПРИЙОМНІ СІМ’Ї ТА ДИТЯЧІ БУДИНКИ СІМЕЙНОГО ТИПУ. Сім’ї, які прийняли у власні родини діток, щоб оточити їх материнською любов’ю та батьківською турботою, ласкою і ніжністю. А таких сімей у Нововоронцовському районі 11, в яких виховується 50 дітей.

Працівники Нововоронцовського РЦСССДМ з особливою повагою та вдячністю відносяться до цих родин, тому, саме 15 травня 2017 року, в Міжнародний День сім’ї, організували та провели родинне свято «Міцна сім’я – міцна родина». На захід були запрошені селищний голова та соціальні партнери. Кожна родина напередодні отримала завдання приготувати сімейну страву та презентувати її під час заходу з використанням фото слайдів та відео.

Селищний голова Володимир Марчук та директор Центру Олена Бриж словами щирої вдячності сердечно вітали прийомних батьків за їх душевне тепло, терпіння, щиру любов, мудру житейську науку і надійну підтримку, якою вони щодня оточують та обігрівають зранені дитячі душі. Кожна родина отримала на згадку Подячний лист.

Також під час заходу волонтером Центру Галиною Морар було проведено психопрофілактичний семінар на тему: «Профілактика батьківського вигорання», де батьки мали змогу подискутувати та розповісти про власний досвід поповнення життєвих ресурсів.
Завершальним етапом свята стала дегустація власноруч приготовлених солодких страв, обмін рецептами, враженнями та планування наступного заходу, присвяченого Міжнародному дню захисту дітей.
Адже сім’я – це основа основ і для кожної людини, і для кожної держави.


БУДЕ ЖИТИ СІМ’Я – БУДЕ ЖИТИ І ПРОЦВІТАТИ УКРАЇНА!
скачать dle 11.3