Патронатні сім’ї в Україні

Патронатні сім’ї в Україні
Відомо, що інтернати та дитячі будинки не найкраще місце для виховання дитини. Досвід Європейських країн та США вже довів користь функціонування патронатних сімей для дітей, що опинились в складних життєвих обставинах. Нарешті і в Україні вирішили запровадити таке новаторство, як патронатна родина, яка згодом стане кращою альтернативою інтернатному вихованню. З метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі Каховський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді продовжує інформаційну компанію.

16 березня 2017 року в приміщенні Каховського міськрайонного центру зайнятості фахівцями із соціальної роботи був проведений семінар на тему «Патронатні сім'ї в Україні». Учасникам заходу було роз'яснення хто такий патронатний вихователь і хто може ним стати, діти яких категорій можуть бути влаштовані під патронат, які основні завдання патронатних вихователів, які в них права та обов'язки та багато інших питань пов'язаний зі створенням та функціонуванням зазначених сімей.

Наприкінці учасникам семінару був продемонстрований відеоролик про вже існуючи патронатні сімї в Україні. В заході прийняли участь 15 осіб.
скачать dle 11.3