✦ 14 липня 2017 року у приміщенні Скадовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з юними скадовчанами, навчання у вищих навчальних щакладах яким на безкоштовній основі забезпечив Народний депутат України Федір Негой. ✦ Спочатку 2017 року завдяки тісній співпраці комунального закладу «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» з головою Благодійного товариства «Шлях перемоги» Фазелем Мананом та отаманом Горностаївського курення війська Запорозького низового Олександром Слісаренком, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують комплексу соціальних послуг отримують гуманітарну допомогу. ✦ 07 липня 2017 року Каховський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах дітей Каховської районної адміністрації привітали опікунів з Українським Днем родини. Сказано багато чудових слів на адресу батьків-вихователів, діти отримали гарні подарунки. ✦ 07 липня 2017 року фахівці Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді в взяли участь у нараді соціальних працівників. Під час заходу розглянуті питання щодо популяризації сімейних форм виховання та роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. ✦ 29 червня 2017 року Каховським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано отримання гуманітарної допомоги сім’ями учасників антитерористичної операції. ✦ 26 червня спеціалістами комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» проведено вуличну акцію до Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. ✦ Комунальним закладом «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведена інвентаризація та оцінка придатності житла 5 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що належить їм на праві власності. ✦ Протягом червня 2017 року спеціалістами КЗ «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» здійснюються перевірки цільового використання державної соціальної допомоги при народженні дитини/виплат одиноким матерям. ✦ 22 червня 2017 року Великолепетиським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Гендерна рівність у суспільстві» для безробітних осіб. ✦ 20 червня 2017 року спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зустрілися з керівниками загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Бериславського району та розповіли про нову форму сімейного виховання - патронат над дитиною.
» » Відеолекторій з попередження правопорушень та злочинності

Відеолекторій з попередження правопорушень та злочинності

Відеолекторій з попередження правопорушень та злочинності
Злочин – це не будь яке діяння а тільки суспільно небезпечне та кримінально протиправне діяння. Вплив соціальних умов життя та його суперечностей на характер морального формування особи молодої людини є визначальним, тому саме в цьому треба шукати детермінанти злочинності взагалі і неповнолітньої - зокрема.

Вже тривалий час Новокаховський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Новокаховський міський відділ з питань пробації співпрацюють у сфері проведення профілактичної роботи з клієнтами та наданні їм соціальних послуг. Зокрема 14 березня 2017 року, з метою формування правової свідомості та попередження вчинення повторного правопорушення, було організовано виховний захід для неповнолітнього засудженого, до покарання не пов'язаного з позбавленням волі, якій знаходиться під патронатом центру.

На початку зустрічі спеціалісти Новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіли про важливість дотримання загальноприйнятих правил поведінки та законів, ведення правослухняного способу життя. Після чого хлопець мав можливість переглянути кінострічку про реалії життя неповнолітніх засуджених до позбавлення волі.

Після перегляду кінострічки підліток поділився своїми враженнями та переживаннями щодо побаченого, розповів, що по-іншому уявляв собі життя засуджених у місцях позбавлення волі, раніше воно не здавалося йому таким страшним, як виявилося насправді. Хлопець зазначив, що намагатиметься вести законослухняний спосіб життя, щоб не потрапити в умови, які він побачив на екрані.
скачать dle 11.3