Привітали матерів загиблих учасників АТО.

Привітали матерів загиблих учасників АТО.
Нелегкі часи спіткали нашу країну, щодня невтомно за її свободу і волю борються наші українські захисники - молоді хлопці і чоловіки. Доля не готувала їх до такого, ніхто не міг уявити, що на їхньому шляху буде низка таких важких випробувань. Жахлива війна на сході країни забрали життя 5 мужніх чоловіків Бериславського району - це Криничко Леонід, Кривоус Петро, Смільницький Андрій, Забєлін Кирило, Лебідь Сергій.

Напередодні жіночого свята члени Бериславської районної громадської організації учасників антитерористичної операції на Сході України « Тризуб » Ткаченко Олександр, Борисенко Владислав разом з спеціалістом районного центру соціальних служб для сым’ї, дітей та молоді Луценко Світланою привітали матерів загиблих воїнів та побажали міцного здоров’я, добробуту. Матері подякували за привітання та добру пам’ять про їх синів.


Привітали матерів загиблих учасників АТО.

Пам’ять про них – це наш біль і наша гордість за те, що ми мали честь жити з ними в одному районі. До останнього подиху вони залишилися вірними кожному слову Військової присяги: “…присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність, сумлінно і чесно виконувати свій військовий обов’язок…” На прикладах їх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців – відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців незалежної країни.
скачать dle 11.3