Шоу программа «Супер мама»

Шоу программа «Супер мама»
Напередодні жіночого свята, прекрасна половина людства чекають кольорів ніжності і подарунків. Так вже традиційно склалося, що Бериславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Бериславської дитячої музичної школи організували та провели шоу програму «Супер мама». Тим самим подарувавши прийомним родинам та дитячим будинкам сімейного типу гарний настрій та увагу від дітей.

На свято завітав голова Бериславської районної державної адміністрації Гомон О.В., який привітав всіх зі святом весни та зазначив, що він завжди відкритий і готовий до спілкування. Шоу програма передбачала такі конкурси, як «Моя мама краща за всіх!», «Я щаслива», «Перукарня», «Господарочка», « Ательє мод ». Вихованці дитячої музичної школи продемонстрували номери класичної музики, які настільки різноманітні, яскраві, що запам’ятався кожен виступ. Найцінніше те, що від кожної родини діти для своїх матусь приготували номери художньої самодіяльності – це лунали вірші, звучали пісні, дівчатка продемонстрували танець.

Кожна учасниця отримала коровай від генерального директора ТОВ «Берислав-хлібозавод» Тимощука Юрія, всім жінкам вручили квіти від Бериславського міського голови Шаповалова Олександра. Депутат районної ради Іванова Інна, депутати міської ради від політичної партії «Опозиційний блок» Починок Олександр, Шпитальна Юлія влаштували дітям солодке свято.

Цей захід є підтвердженням того, що жінка це першопочаток людства, всі події осяяні їхньою мудрістю, ніжністю та красою. А всі ми знаємо, що світ врятує краса.
скачать dle 11.3