✦ 14 липня 2017 року у приміщенні Скадовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з юними скадовчанами, навчання у вищих навчальних щакладах яким на безкоштовній основі забезпечив Народний депутат України Федір Негой. ✦ Спочатку 2017 року завдяки тісній співпраці комунального закладу «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» з головою Благодійного товариства «Шлях перемоги» Фазелем Мананом та отаманом Горностаївського курення війська Запорозького низового Олександром Слісаренком, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують комплексу соціальних послуг отримують гуманітарну допомогу. ✦ 07 липня 2017 року Каховський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах дітей Каховської районної адміністрації привітали опікунів з Українським Днем родини. Сказано багато чудових слів на адресу батьків-вихователів, діти отримали гарні подарунки. ✦ 07 липня 2017 року фахівці Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді в взяли участь у нараді соціальних працівників. Під час заходу розглянуті питання щодо популяризації сімейних форм виховання та роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. ✦ 29 червня 2017 року Каховським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано отримання гуманітарної допомоги сім’ями учасників антитерористичної операції. ✦ 26 червня спеціалістами комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» проведено вуличну акцію до Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. ✦ Комунальним закладом «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведена інвентаризація та оцінка придатності житла 5 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що належить їм на праві власності. ✦ Протягом червня 2017 року спеціалістами КЗ «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» здійснюються перевірки цільового використання державної соціальної допомоги при народженні дитини/виплат одиноким матерям. ✦ 22 червня 2017 року Великолепетиським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Гендерна рівність у суспільстві» для безробітних осіб. ✦ 20 червня 2017 року спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зустрілися з керівниками загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Бериславського району та розповіли про нову форму сімейного виховання - патронат над дитиною.

Шоу программа «Супер мама»

Шоу программа «Супер мама»
Напередодні жіночого свята, прекрасна половина людства чекають кольорів ніжності і подарунків. Так вже традиційно склалося, що Бериславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Бериславської дитячої музичної школи організували та провели шоу програму «Супер мама». Тим самим подарувавши прийомним родинам та дитячим будинкам сімейного типу гарний настрій та увагу від дітей.

На свято завітав голова Бериславської районної державної адміністрації Гомон О.В., який привітав всіх зі святом весни та зазначив, що він завжди відкритий і готовий до спілкування. Шоу програма передбачала такі конкурси, як «Моя мама краща за всіх!», «Я щаслива», «Перукарня», «Господарочка», « Ательє мод ». Вихованці дитячої музичної школи продемонстрували номери класичної музики, які настільки різноманітні, яскраві, що запам’ятався кожен виступ. Найцінніше те, що від кожної родини діти для своїх матусь приготували номери художньої самодіяльності – це лунали вірші, звучали пісні, дівчатка продемонстрували танець.

Кожна учасниця отримала коровай від генерального директора ТОВ «Берислав-хлібозавод» Тимощука Юрія, всім жінкам вручили квіти від Бериславського міського голови Шаповалова Олександра. Депутат районної ради Іванова Інна, депутати міської ради від політичної партії «Опозиційний блок» Починок Олександр, Шпитальна Юлія влаштували дітям солодке свято.

Цей захід є підтвердженням того, що жінка це першопочаток людства, всі події осяяні їхньою мудрістю, ніжністю та красою. А всі ми знаємо, що світ врятує краса.
скачать dle 11.3