Торгівля людьми або рабство по-сучасному

Торгівля людьми або рабство по-сучасному
Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв - «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». З метою формування уявлень про торгівлю людьми, розвитку навичок безпечної поведінки, підвищення соціально-правових знань населення 03 березня 2017 року у приміщенні Нижньосірогозького районного центру зайнятості комунальним закладом «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведено відео лекторій на тему: «Торгівля людьми або рабство по-сучасному» для безробітних громадян, які перебувають на обліку з метою пошуку роботи.

Присутнім надавалася інформація про права людей, що порушуються, шляхи втягнення людей в рабство, соціально-демографічний портрет постраждалих, наведені дані про щорічні масштаби торгівлі людьми в світі.

Наприкінці заходу серед учасників заходу було розповсюджено листівки, в яких містилась інформація щодо уникнення загрози викрадення дітей та пам’ятка, для тих, хто хоче працювати та жити за кордоном, а також телефони довіри та адреси державних органів та громадських об’єднань, щодо звернень з питань торгівлі людьми.

Проведений просвітницький захід сприяв усвідомленню проблеми сучасного рабства, можливих загроз, що обмежує права і свободи людини, зміні стереотипів відносин й формування безпечної поведінки в суспільстві.
скачать dle 11.3