✦ 19 вересня 2017 року спеціалстами Новокаховського міського центру соціальеих служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання для керівників закладів, у яуих діти перебувають цілодобово, з питань патронату. ✦ Протягом вересня 2017 року фахівцями комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. Загалом вказаною роботою охоплено 91 особу. ✦ 14 вересня 2017 року фахівцем із соціальної роботи Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведений семінар на тему «Патронатні сім’ї» для 15 осіб, що перебувають на обліку, як безробітні, у Каховськму міськрайонного центру зайнятості. ✦ 13 вересня 2017 року у Горностаївській ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. проведено захід до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, організаційну допомогу у проведенні якого надавав й Комунальний заклад «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». ✦ 10 вересня 2017 року у селищі Нововоронцовка відбувся велопробіг з нагоди 222 річниці Дня селища, організований в тому числі й районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
» » «Участь громадськості у профілактиці злочинів»

«Участь громадськості у профілактиці злочинів»

Створення ефективної системи профілактики злочинності, зниження ступеня впливу криміногенних факторів на розвиток демократичних засад і суспільних відносин є стратегічним напрямом державної політики у протидії злочинності. Зміцнення правопорядку у країні потребує не лише цілеспрямованих та високоорганізованих дій з боку владних структур і сил правопорядку, а й консолідації зусиль громадськості у цій діяльності. З цією метою, про що вже зазначалось раніше, у нас в районі, почав реалізовуватись проект соціального направлення, згідно якого вулиці міста та сіл, разом з міліцейськими нарядами будуть патрулювати, так звані «шерифи».

Так 11 та 12 червня 2015 року в актовому залі Генічеського районного центру зайнятості, працівниками Генічеського міського центру СССДМ спільно з представником Генічеського РВУМВС для потенційних кандидатів на зайняття посад «шерифів» були проведені семінарські заняття на тему: «Профілактика злочинності та правила поведінки в громадських місцях». В ході якого присутніх було ознайомлено з деякими,и найважливішими для роботи «шерифів», статтями Кримінального кодексу України та правилами поведінки дорослих та дітей в громадських місцях, та місцях масового скупчення людей. Також майбутніх «шерифів», було ознайомлено з їх правами і обов’язками та проінформовані про шляхи подальшої співпраці з соціальними службами.
«Участь громадськості у профілактиці злочинів»
«Участь громадськості у профілактиці злочинів»
«Участь громадськості у профілактиці злочинів»