✦ 19 вересня 2017 року спеціалстами Новокаховського міського центру соціальеих служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання для керівників закладів, у яуих діти перебувають цілодобово, з питань патронату. ✦ Протягом вересня 2017 року фахівцями комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. Загалом вказаною роботою охоплено 91 особу. ✦ 14 вересня 2017 року фахівцем із соціальної роботи Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведений семінар на тему «Патронатні сім’ї» для 15 осіб, що перебувають на обліку, як безробітні, у Каховськму міськрайонного центру зайнятості. ✦ 13 вересня 2017 року у Горностаївській ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. проведено захід до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, організаційну допомогу у проведенні якого надавав й Комунальний заклад «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». ✦ 10 вересня 2017 року у селищі Нововоронцовка відбувся велопробіг з нагоди 222 річниці Дня селища, організований в тому числі й районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«Охорона громадського порядку 2015»

У зв'язку з загостренням ситуації в Україні, посиленням ризиків терористичних загроз та початком курортного сезону, коли разом з відпочиваючими до Генічеського району та міста Генічеськ приїздять злочинці – «гастролери», правоохоронні органи спільно з владою, громадськими формуваннями посилюють заходи безпеки громадського порядку.
З цією метою в районі готується стартувати проект соціального направлення, згідно якого вулиці міста та сіл, разом з міліцейськими нарядами патрулюють так звані «шерифи».

Так 09 червня 2015 року в актовому залі Генічеського районного центру зайнятості, працівниками Генічеського міського центру СССДМ спільно з представниками Генічеського РВУМВС для тимчасово безробітних громадян, які перебувають на обліку Генічеського районного центру зайнятості, проведено семінарське заняття на тему «Психологічні аспекти охорони громадського порядку та недопущення дестабілізації криміногенної ситуації в країні». В ході якого присутніх ознайомлено з посадовими обов'язками «шерифів» та механізмом взаємодії «шерифів» і соціальних служб з профілактики правопорушень та профілактики соціально негативних явищ.
Робота в цьому напрямку триває, спільними зусиллями робиться все можливе, аби кожен громадянин почувався безпечно.
«Охорона громадського порядку 2015»

«Охорона громадського порядку 2015»