✦ 19 вересня 2017 року спеціалстами Новокаховського міського центру соціальеих служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання для керівників закладів, у яуих діти перебувають цілодобово, з питань патронату. ✦ Протягом вересня 2017 року фахівцями комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. Загалом вказаною роботою охоплено 91 особу. ✦ 14 вересня 2017 року фахівцем із соціальної роботи Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведений семінар на тему «Патронатні сім’ї» для 15 осіб, що перебувають на обліку, як безробітні, у Каховськму міськрайонного центру зайнятості. ✦ 13 вересня 2017 року у Горностаївській ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. проведено захід до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, організаційну допомогу у проведенні якого надавав й Комунальний заклад «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». ✦ 10 вересня 2017 року у селищі Нововоронцовка відбувся велопробіг з нагоди 222 річниці Дня селища, організований в тому числі й районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Плекаємо патріотів України

Сьогодні доволі гостро постало питання патріотичного виховання. Тому необхідно з самого дитинства привчати любити та поважати Батьківщину, дбайливо ставиться до традицій свого рідного містечка, села…

З метою розвитку любові до Батьківщини, національної самосвідомості й гідності, активної громадянської позиції, на виконання Указу Президента України «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», з нагоди 220-річчя утворення селища Нововоронцовка районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено молодіжний флеш-моб «Присвячуємо тобі – наше рідне селище!». Більше ста учнів Нововоронцовських ЗОШ № 1 та № 2 взяли участь в даному заході. Мешканці селища та гості мали змогу побачити гарне, патріотичне дійство з використанням жовто-блакитних кульок, української народної пісні та віршів місцевих поетів про рідну Нововоронцовку.

Завдяки даному заходу старшокласники зрозуміли, що потрібно бути справжніми патріотами своєї держави і пам’ятати, що майбутнє створюється сьогодні, а кожний день більше ніколи не повернеться. Тому, не відкладаємо на завтра виховання щасливого, забезпеченого, успішного та духовного українського народу – розпочинаємо зміни вже сьогодні з самих себе.
Плекаємо патріотів України
Плекаємо патріотів України