✦ 19 вересня 2017 року спеціалстами Новокаховського міського центру соціальеих служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання для керівників закладів, у яуих діти перебувають цілодобово, з питань патронату. ✦ Протягом вересня 2017 року фахівцями комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. Загалом вказаною роботою охоплено 91 особу. ✦ 14 вересня 2017 року фахівцем із соціальної роботи Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведений семінар на тему «Патронатні сім’ї» для 15 осіб, що перебувають на обліку, як безробітні, у Каховськму міськрайонного центру зайнятості. ✦ 13 вересня 2017 року у Горностаївській ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. проведено захід до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, організаційну допомогу у проведенні якого надавав й Комунальний заклад «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». ✦ 10 вересня 2017 року у селищі Нововоронцовка відбувся велопробіг з нагоди 222 річниці Дня селища, організований в тому числі й районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
» » Початок навчального року - гарний привід для зустрічі з батьками школярів

Початок навчального року - гарний привід для зустрічі з батьками школярів

Законодавство України чітко визначає межі відповідальності сім’ї за навчання і виховання дітей: саме батьки чи особи, які їх замінюють, зобов’язані постійно дбати про своїх дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних здібностей, зміцнення фізичного здоров’я, отримання загальної освіти та інше.

Від того, як організована робота з батьками, значною мірою залежить ефективність процесу виховання.
Однією з успішних форм роботи з батьками є зустрічі з ними соціальних працівників під час батьківських зборів.

Саме тому, на початку навчального року працівники Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у батьківських зборах випускного класу Нововоронцовської ЗОШ №1, під час якої провели бесіду з батьками на тему «Про шкідливі звички і роль батьків в подальшому розвитку стійкої потреби дітей щодо здорового способу життя».

2015/2016 навчальний рік є особливим для учнів одинадцятих класів. Адже це останній рік навчання в школі, попереду – підготовка та здача ЗНО, вибір професії та початок дорослого життя. В цей період значно зростає навантаження на учнів, тому батькам необхідно приділяти особливу увагу психічному та фізичному стану здоров’я дітей. Директором центру було наголошено про шкідливий вплив тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв на організм дитини. Також кожен з батьків отримав буклети, листівки.

Підсумовуючі свою розмову з батьками, Олена Бриж зазначила: «Вірте у свою дитину, її здібності, знання. Дайте їй відчути, що ви її любите, розумієте і підтримаєте у будь-яких ситуаціях».

Даний захід сприятиме більш тісним взаєминам у ланцюжку «соціальний працівник – вчитель – учень – батьки».
Початок навчального року -  гарний привід для зустрічі з батьками школярів