✦ 19 вересня 2017 року спеціалстами Новокаховського міського центру соціальеих служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання для керівників закладів, у яуих діти перебувають цілодобово, з питань патронату. ✦ Протягом вересня 2017 року фахівцями комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з учасниками АТО та членами їх сімей. Загалом вказаною роботою охоплено 91 особу. ✦ 14 вересня 2017 року фахівцем із соціальної роботи Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведений семінар на тему «Патронатні сім’ї» для 15 осіб, що перебувають на обліку, як безробітні, у Каховськму міськрайонного центру зайнятості. ✦ 13 вересня 2017 року у Горностаївській ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. проведено захід до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, організаційну допомогу у проведенні якого надавав й Комунальний заклад «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». ✦ 10 вересня 2017 року у селищі Нововоронцовка відбувся велопробіг з нагоди 222 річниці Дня селища, організований в тому числі й районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Нові можливості для внутрішньо переміщених осіб

730 0
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
В Херсонські області розпочато реалізацію проекту «Стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад в Україні», що відкриє нові можливості для зазначеної категорії осіб.

Проект реалізується ГО “Вектор розвитку” у партнерстві з Херсонським обласним Центром зайнятості та обласним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді за фінансовою підтримкою Міжнародної організації з міграції (МОМ)

В рамках проекту, відібрані на конкурсній основі учасники проекту, пройдуть 2-х денне тренінгове навчання (навчання, проїзд, проживання, харчування безкоштовні), яке спрямоване на підвищення знань і навичок з започаткування та розвитку власного бізнесу і підприємницького мислення. Після цього учасники проекту з отриманням безкоштовної консультаційної підтримки підготують бізнес-плани на отримання грантової допомоги (безповоротної) на розвиток самозайнятості (до 900$), мікропідприємництва (до 2500$).

Запрошуємо жителів Херсонської області, які мають статус внутрішньо переміщеної особи взяти участь у проекті.

Для участі у проекті необхідно до 20 вересня 2015р. надіслати заповнену заяву-анкету\заповнити Он –лайн https://goo.gl/forms/KnivjTFf7r
або скачати у форматі *.doc https://goo.gl/jbfkyZ

За адресою: 73000 м. Херсон, вул. Тираспольська 12, офіс 1, ГО ХОТЦ “Вектор розвитку”

Тел. +38(050)7074684 Ольга Авраменко, +38(095)4164477 Світлана Росік

е-mail: khersonvektorrozvytku@gmail.com

Відбір на участь у проекті відбуватиметься шляхом розгляду поданих заяв-анкет (до уваги братиметься мотивація учасників та їхня готовність працювати заради покращення власного матеріального становища).

Нові можливості для внутрішньо переміщених осіб