З 26 по 30 липня в Україні щорічно, починаючи з 2013 року, відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН.

29 та 30 липня 2019 року Бериславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) організував та провів низку заходів з підтримки європейської ініціативи боротьби з цим явищем.

Мета цієї роботи –  донесення до бериславців інформації стосовно сучасного рабства, засобів вербування та шляхів експлуатації дітей та дорослих,  можливості убезпечення власного життя.

Так, 29 липня у приміщенні Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості проведено короткий семінар-навчання з безробітними з використанням презентації та відеороликів, рекомендованих Міністерсвом соціальної політики України. 30 липня – соціальну акцію у вигляді  інсталяції.

Фахівці Центру  розповсюджували інформаційні буклети та розповідали про безпечне працевлаштування за кордоном, а також інформували про можливість отримання допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Необхідно завжди дбати про свої права та безпеку від потрапляння до тенет торгівців людьми. Людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі!