Шановні херсонці та гості нашого міста!

18 серпня 2018 відбудеться Квест-гра “Ціна свободи” в Херсоні! Початок об 11:00, тривалість – 4 години, локація – вулиці міста. Місце зустрічі буде оголошено зареєстрованим учасникам окремо.

Квест “Ціна свободи” – це чудовий спосіб дізнатися про проблему сучасного рабства та відпрацювати навички особистої безпеки.

Блукаючи вулицями міста, ти станеш героєм трьох історій. Мета – врятувати людей, які стали жертвами зловмисників та потрапили в полон. Дізнайся про сучасне рабство, про те, як розпізнати пастку, та найважливіше – як в неї не потрапити.

Участь безкоштовна. Поспішайте зареєструватися на квест-гру за посиланням: http://questfreedom.tilda.ws/kherson.

Увага! Реєстрація закривається 15 серпня 2018! Поспішай!

Довідкова інформація:

Проблема торгівлі людьми – одного з найнегативніших явищ сучасного суспільства – уперше була піднята правозахисниками на початку ХХ століття. У той час особлива увага приділялася жінкам з Великобританії, яких змушували до проституції в країнах континентальної Європи. Так з’явився термін ”біле рабство”, який пізніше поширився на загальне поняття торгівлі людьми.

Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

Програма протидії торгівлі людьми МОМ в Україні розпочала свою роботу в 1998 році з метою допомогти Уряду України та громадськості у зусиллях із протидії торгівлі людьми та забезпечення доступу постраждалих до допомоги та правосуддя.

65% постраждалих від торгівлі людьми в Україні мали закінчену вищу або професійно-технічну освіту.

Люди не товар, а торгівля людьми – це кримінальний злочин. Тож якщо ви потрапили в небезпеку або спостерігаєте якусь підозрілу ситуацію, одразу звертайтеся до поліції або на Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів за номером 527. Дзвінки анонімні й безкоштовні.

За інформацією Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.