Традиційно 1 червня кожного року в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії. Бо саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Міжнародний день захисту дітей – це також привід нагадати дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думок і віросповідання, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного та психологічного насильства.
У цей день особливої уваги, тепла і любові потребують ті діти, котрі залишилися без батьківської опіки. Саме для цієї категорії  дітей міста та району, а також для дітей з малозабезпечених родин і дітей учасників Операції Обєднаних Сил  працівники Генічеського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Генічеського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, а також Служби у справах дітей Генічеської районної державної адміністрації  влаштували свято дитинства «Україно! Я твоя дитина!».
Для малечі організована театралізовано – розважальна програма, до якої увійшли творчі флешмоби, конкурси та гра за участю аніматорів. Приймаючи участь у різних конкурсах та перемагаючи в них, маленькі учасники отримували призи та подарунки.
На прикінці свята усі діти ласувались солодкими подарунками, а також безкоштовно відвідали розважальний майданчик.

Тільки в умовах захисту прав і свобод дитини можливе формування та розвиток гуманного і справедливого суспільства.