05-06 жовтня 2017 відбувся семінар-тренінг «Впровадження сімейного патронату на Херсонщині» для фахівців соціальної сфери. 20 фахівців, серед яких спеціалісти центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, центрів зайнятості та психолого-медико-педагогічної консультації зібрались в комфортному залі Центру розвитку сім’ї та батьківства “Мій Дім”, з метою отримати інформацію стосовно організації послуги патронату над дитиною.

На тренігу учасники навчилися здійснювати первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі, удосконалили навички проведення співбесіди та психодіагностичної роботи з кандидатами в патронатні вихователі.

Здобуті знання та навички допоможуть фахівцям у подальшому більш ефективно організувати інформаційну роботу в громадах, проводити співбесіди, консультування кандидатів у патронатні вихователі та здійснювати первинний відбір.

Захід організований обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині».