На жаль насильство є досить поширеним у нашій буденності. Жахливо, але для декого це явище уже стало нормою життя. Проте,
незважаючи на такий стан справ, у більшості випадків говорити про прояви насилля вголос не прийнято.
Саме для того, щоб проблема домашнього насильства не замовчувалась і не заважала сім’ям нормально жити і бути щасливими, спеціалістами Великоолександрівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) в рамках Міжнародної акції 16 днів Активізму проти ґендерно-обумовленого насильства 27 листопада 2018 року проведено вуличну акцію «Говорити проти насильства»
Мета заходу – привернути увагу громадськості до подолання насилля, як явища, запобігання його проявам у родині.
Під час спілкування з пересічними громадянами наголошувалось на те, що будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого є недопустимими та тягнуть за собой відповідальність, а також , як їх можна відвертати. Також, серед великоолександрівців поширено відомості про організації, що надають допомогу особам, які стали жертвами цього явища.
Працівники Центру сподіваються, що такі заходи здатні відвернули біду від родин.
Подолання проявів насильства можливе лише за умови проведення широкої просвітницької кампанії, спрямованої на руйнацію стереотипів у сімейних відносинах та створення у суспільстві атмосфери нетерпимості до будь-яких виразів жорстокості.