Немає кращого середовища для життя й розвитку дитини ніж рідна родина. І якби це було можливо, то всі діти зростали б в сімейному оточенні, в атмосфері любові, бо лише так повною мірою забезпечуються їх потреби, створюються оптимальні умови для гармонійного розвитку.

Діти, які за певних життєвих обставин залишились без батьківського піклування, опиняються під опікою держави. Як альтернативу прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу в Україні запроваджено таку форму виховання, як патронатна родина.

Тож, з метою інформування пересічного населення про вищезазначену форму влаштування та пошуку кандидатів у патронатні вихователі фахівцями Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) 16 квітня 2018 року проведено вуличну акцію «Допоможи дитині знайти родину!».

З учасниками акції проводились міні-бесіди щодо пріоритетів тимчасового влаштування як для дітей, так і для патронатних вихователів. Кожен отримав буклет з детальним описом всіх переваг патронату та контактними даними Центру. Всього заходом було охоплено 45 осіб.

Враховуючи важливість та актуальність даної форми влаштування працівники Центру і надалі активно інформуватимуть громадян Нововоронцовщини про патронат.