Кожну третю неділю травня в усьому світі проводиться День пам’яті померлих від СНІДу. Нажаль, епідемія ВІЛ/СНІДу не минула і Україну. Розпочав свій сумний відлік у 1987 році, епідемія недуг забрав тисячі життів наших громадян.
Головним покликанням пам’ятної дати є – вшанування пам’яті людей, які пішли з життя через СНІД та привернення уваги влади та громадськості до соціального захисту ВІЛ- інфікованих.
З цієї нагоди, 17 травня 2019 року фахівці із соціальної роботи Каховського районного центру надання соціальних послуг провели засідання за “круглим столом” для 26 учнів Малокаховського навчально-виховного комплексу.  Плануючи захід, організатори намагалися  привернути увагу молоді до цієї проблеми, профілактики  захворювання, згадати тих, хто помер від СНІДу.
Учасники заходу вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання із запалюванням свічок. На згадку про цей день всі отримали червону стрічку – символ боротьби зі СНІДом.
Ця дата дає можливість кожному задуматись над тим, що він може зробити для того щоб уберегти себе, рідних та  близьких людей від цього страшного захворювання, а також підтримати людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією.