Щорічно 01 вересня відзначається День знань. А це – початок навчального року. Дітки йдуть до школи, хизуючись новими портфелями та гарною шкільною формою. Але на жаль, не всі сім’ї, здатні забезпечити своїх дітей всім необхідним для навчання.

Одним з завдань Генічеського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) є допомога сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Напередодні 01 вересня працівники Центру подбали про школярів, які виховуються в таких родинах, залучившись до щорічної Всеукраїнської акції «Збери дитину до школи». Так, малечі, яка набуває початкову освіту у Новогригорівській загальноосвітній середній школі І – ІІІ ступенів підготували набори з шкільного приладдя.

03 вересня 2018 року на урочистій лінійці 10 маленьких новогригорчан зустрілися не лише зі своїми вчителями й однокласниками, а й отримали необхідне їм шкільне спорядження.

Працівники Центру сподіваються, що проведена ними робота вплине на рівень учнівської компетенції цієї категорії вихованців Новогригорівської загальноосвітньої середньої школи І – ІІІ ступенів.