Громадська прймальня не є форумом!

Оприлюднюючи на сайті певну відому Вам інформацію, Ви повинні пам’ятати про діюче законодавство України, а саме, статті Кодексу України про адміністративні правопорушення які передбачають певну відповідальність – ст. 173-1 « Поширювання неправдивих чуток »
Стаття 173-1. Поширювання неправдивих чуток Поширювання неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку, – тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку.
– ст.148-3 « Використання засобів зв’язку з метою, що суперечить інтересам держави, з метою порушення громадського порядку та посягання на честь і гідність громадян »

Стаття 148-3. Використання засобів зв’язку з метою, що суперечить інтересам держави, з метою порушення громадського порядку та посягання на честь і гідність громадян
Використання засобів зв’язку з метою, що суперечить інтересам держави, з метою порушення громадського порядку та посягання на честь і гідність громадян – тягне за собою накладення штрафу в розмірі від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до Статтi 8. Закону України «Про звернення громадян» не підлягають розгляду та вирішенню якщо : «Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.»

Інструкція з діловодства за зверненнями громадян в Херсонському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

УВАГА! ВКАЖІТЬ ДІЙСНЕ ІМ’Я, ПОШТОВУ АДРЕСУ, КОНТАКТНИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, ТА ВАШУ ДІЮЧУ ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ ТА ПІДТВЕРДІТЬ З НЕЇ СВІЙ ПОСТ