Родина – те з чого починається великий та тривалий шлях людини. Це вічна пристань, де  завжди з нетерпінням чекають.

16 травня 2019 року, в рамках Міжнародного дня сім’ї, спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для учнів 8 класу Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 3 провели виховну годину з  теми “Родина – корабель, що несе людину через бурхливе життєве море”.

Мета заходу – розширити знання дітей про важливість родинних зв’язків, звернути їхню увагу на значення сім’ї в їх житті; сприяти зміцненню стосунків між учнями та  батьками, а також виховувати любов до своїх родин та повагу до сімейних традицій.

Школярі із неабиякою активністю долучалися до дискусії стосовно основних родинних цінностей та традицій. Кожен з учасників мав можливість висловити думку про те, що для них є “щаслива сім’я”, склали “10 правил життя у взаєморозумінні” .

Наприкінці заходу всі присутні дійшли висновку, що рідні люди – справжній подарунок долі, який ми повинні шанувати за будь-яких умов. І тоді родина завжди буде для нас надійним притулком, невичерпним джерелом любові та поваги.