Двадцять п’ять років життя разом по праву можна назвати першою значущою подією для подружньої пари. Якщо дві людини прожили разом чверть століття, то, значить, вони зуміли зберегти за цей час любов і взаємну повагу.

10 травня двадцять п’ять років тому народилася сім’я М. та О. Крім того, у 2008 році на базі їхньої родини було створено прийомну сім’ю, а в подальшому і дитячий будинок сімейного типу. На сьогоднішній день батьки – вихователі виховують 7 дітей – вихованців та 4 вже пішли у самостійне доросле життя.

Аби не залишити таку важливу дату осторонь та враховуючи вклад родини у виховання дітей, які залишилися без батьківської опіки, Нововоронцовський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді спільно з Нововоронцовським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області вирішили зробити для них приємний сюрприз.

М. та О. разом з дітьми було запрошено до Центру та оголошено про причину зустрічі. Такий подарунок став досить неочікуваним та емоційним. Під час “повторної” церемонії одруження мати – вихователька не змогла стримати сльози щастя, а батько – вихователь щиро посміхався та радів. Адже їм доводилося вдруге пережити хвилюючий момент та підтвердити свої почуття, обмінявшись обітницями у коханні, та отримати ще одне свідоцтво про шлюб. Їхні діти також були здивовані та задоволені тим, що потрапили на таке важливе та цікаве дійство.

Почуття, які не зникають на протязі довгих років не потребують підтвердження, але такі щасливі моменти лише зміцнюють їх та дають поштовх до нових звершень. А дітям, які виховуються в цій родині гарний приклад сімейних відносин між чоловіком та дружиною.