Кожна дитина має право на повноцінну сім’ю, ласку та турботу. Саме це є запорукою розвитку соціально – справедливого суспільства. Та нажаль, не всі діти мають можливість скористатися цим правом через скрутне життєве становище, в яке потрапили батьки. Тому, аби в разі термінового вилучення дитини з родини не влаштовувати її до інтернатного закладу або лікарні, в Україні запровадили патронатну родину.

25 березня 2019 року спеціалістами Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) проведено вуличну акцію на території ринкової площі «Шукаємо родину для дитини». Мета заходу – поширення інформації серед пересічного населення стосовно вищезазначеної форми влаштування, пошук кандидатів у патронатні вихователі та розповсюдження  буклетів відповідної тематики.

В ході акції мешканців залучено до обговорення проблеми сирітства, проведено роз’яснювальну роботу з питань особливостей функціонування патронатних сімей та необхідності їх існування.

В результаті акції було охоплено 40 осіб та розповсюджено 40 інформаційних буклетів.

Здійснення захисту прав дитини  через надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення в родину, є запорукою гармонійного суспільства.