В Олешківському районі 18-19 лютого 2019 року при підтримці ГО «Центр розвитку сім’ї та батьківства» БФ «Мій дім» пройшов тренінг «Батьківство в радість» для прийомних батьків та батьків-вихователів, які працюють на території району, який провели сертифіковані МЦРЛ Україна тренери – Жанна Кавун та Інна Голубченко.

Під час заходу двадцять п’ять батьків, які виховують п’ятдесят шість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, підвищили свій рівень компетентності щодо прийомів та методів конструктивної взаємодії з прийомними дітьми, ефективного спілкування з ними, управління стресом та подолання конфліктних ситуацій.

Учасники тренінгу мали можливість відпрацювати практичні навички спілкування, дізнались про техніки управління своїм станом та поведінкою у стресових ситуаціях, отримали конкретні рекомендації та настанови щодо слів та висловів, що рекомендується промовляти, прийомів, що варто застосовувати у певних життєвих ситуаціях.

Приємно те, що батьки під час тренінгу могли говорити відкрито, обмінювались досвідом та користувались допомогою інших батьків. Після тренінгу його учасники  висловили подяку спеціалістам районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та один-одному за плідно проведений разом час.