Булінг – це ситуація,до якої може потрапити кожна дитина  незалежно від місцевості, в якій вона проживає, соціального статусу, зовнішності та інших фізичних чи характерних ознак. Тому, насильницька модель поведінки стає дедалі популярнішою серед підлітків та потребує втручання.

З моменту вступу в дію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з відділом «Нововоронцовське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та інспектором ювенальної превенції сектору превенції Нововоронцовського відділення поліції Бериславського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Херсонській області розпочато відповідну інформаційно – профілактичну кампанію у навчальних закладах району. Заходи вже відбулися в загальноосвітніх школах №1 та №2 смт Нововоронцовки та в с. Осокорівка.

05 лютого 2019 року в рамках  кампанії проведено відео лекторій для учнів 7, 8 та 9 класу в ЗОШ с. Михайлівка. Заходом охоплено близько 30 учнів.

Так, учням було розкрито значення поняття булінгу та його видів, нововведення в законодавстві та покарання за вчинення. Фахівець Центру розповіла про алгоритм дій у разі зазнання цькування. Під час спілкування діти активно приймали участь у обговоренні негативного явища та висловлювали власні думки з приводу запобігання шкільному терору.

Знати про шляхи протидії булінгу має кожна дитина. Тому, дана інформаційна кампанія буде проводитись і в школах сільської місцевості спільно з іншими зацікавленими установами.