Ведення того чи іншого способу життя відіграє важливу роль при  збереженні здоров’я людини. Нажаль, юнаки та дівчата нечасто замислюються над важливістю відмови від шкідливих звичок та їх вплив на власне здоров’я.

З метою профілактики негативних явищ серед молоді та пропаганди здорового способу життя, 07 листопада 2018 року працівником Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр)для 20 учнів Каховського професійного ліцею сфери послуг  проведений семінар на тему «Здоровий спосіб життя – запорука щасливого майбутнього».

Під час заходу розкрито поняття «здоровий спосіб життя», зазначено основні фактори, що впливають на фізичний стан, обговорено значення гігієни, правильного харчування та спорту в житті людини. Особливу увагу приділено інформуванню про негативні наслідки вживання наркотичних речовин, алкоголю та тютюну. Спеціалісти Центру під час роботи спонукали учасників замислитися про наслідки дій, що завдають шкоди здоров’ю.

Наприкінці семінару для всіх присутніх продемонстрований фільм «Основи здорового способу життя».

Знання отриманні під час семінару допоможуть учням усвідомити важливість збереження свого здоров’я заради кращого майбутнього.

Турбота про здоровя не має бути проблемою, вона повинна стати образом життя.