«Ненасильство є найбільшою силою в руках людства. Воно могутніше за найпотужнішу руйнівну зброю, породжену людською винахідливістю» – сказав свого часу засновник філософії та стратегії ненасильства Махатма Ганді. Цей день служить ще одним приводом для того, аби пропагувати гасло ненасильства, в тому числі, шляхом освітньої і суспільно-роз’яснювальної роботи.

З метою недопущення вчинення насильства в будь-яких його проявах Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з працівниками відділу «Нововоронцовське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та районним сектором з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України 1 жовтня 2018 року проведено зустріч «Не вчиняй насильство!». До участі у заході запросили особи, які засуджені до покарань без позбавлення волі.

Присутні дізнались про історію виникнення вищезгаданого Міжнародного дня та про його ціль, яка полягає в бажанні затвердити культуру миру, терпимості, розуміння і ненасильства. Фахівець Центру також розповіла про відповідальність та наслідки негативної поведінки щодо членів родини, а особливо дітей. Умовно засуджені особи переглянули короткометражні відеоролики з протидії насильству та зробили відповідні висновки. Серед учасників розповсюджено інформаційні буклети та листівки.

Пропагування здорового спілкування та відносин – запорука толерантної, високодуховної країни. Поважайте себе та оточуючих!