З метою реалізації державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей Генічеським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) вжиті заходи для забезпечення проведення оздоровчої кампанії 2018 року на належному рівні.

Так, Центром за кошти районного бюджету до дитячого оздоровчого закладу «Орльонок» направлено 13 дітей категорійних сімей. У липні 2018 року, 29 дітей учасників ООС із Чернівецької та 17 із Донецької областей мали нагоду подихати свіжим морським повітрям, знайти безліч нових друзів та відвідати цікаві місця. Також організовано поїздку 30 дітям учасників ООС Генічеського району до мальовничої Тернопільщини.

Одним з пріоритетних напрямків роботи Центру є забезпечення повноцінного та безпечного відпочинку під час оздоровчої кампанії, тому спеціалістами проведено ряд профілактично-просвітницьких лекцій для вихованців оздоровчих таборів. Загалом послугами охоплено 310 осіб.

Літо добігає кінця, однак оздоровча кампанія 2018 року триває. Попереду дітлахів ще чекає оздоровлення в санаторіях УДЦ «Молода гвардія» та «Артек».