В рамках реалізації соціального проекту за підтримки торгової марки «Ложка в ладошке» мережею центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, об’єднаними територіальними громадами спільно з Херсонським обласним благодійним фондом «Мій Дім» організовано проведення благодійної акції для дітей з малозабезпечених сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Протягом липня 2018 року відповідна акція пройшла вже на території 14 населених пунктів Херсонської області, протягом серпня заплановано у 11 містах та районів області.

Фахівцями із соціальної роботи організовані та проведені для вищезазначених родин семінари на тему «Охорона материнства та дитинства в Україні та основні принципи догляду за дитиною молодшого віку». Жінки отримали інформацію з питань забезпечення їх конституційних прав, ознайомлено з умовами призначення державної соціальної допомоги відповідно чинного законодавства, поінформовано щодо основних принципів догляду за дитиною молодшого віку та надано індивідуальні консультації з питань вікових особливостей і потреб дитини раннього віку.

По завершенню семінару кожна мама отримала по 32 баночки дитячого харчування від торгової марки «Ложка в долоньці». Загалом дитяче харчування вже отримали 323 дитини. Всього планується надати понад 1000 наборів.

Відгуки жінок свідчать проте, що захід був цікавий та корисний:

Катерина Сергіївна (Нововоронцовський район): «Дуже дякую за цікаву зустріч. Працівники Центру розповіли багато цікавого про різні пільги та допомоги і що в разі потреби я завжди можу звернутися до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Я побачила багато інших жінок, які перебувають в схожій з моєю ситуацією та зрозуміла для себе, що потрібно, а чого не бажано робити щоб зберегти родину. Особливо вдячна за дитяче харчування. Це велика економія для нашої родини. Буду рада ще приймати участь у таких семінарах».

Марія (Великоолександрівський район): «Завдяки семінару, я зрозуміла, які закони мені потрібно знати, в які установи можна звернутись за допомогою. Також я записала, номери «гарячих» ліній, куди буду дзвонити для вирішення моїх проблем. Дитяче харчування моїм дітям дуже сподобалося, я їх додаю у різні страви, ще це велика економія сімейного бюджету. Дуже велика подяка всім організаторам цього заняття. Це було корисно для мене».
Нагадуємо, що жінки, які бажають взяти участь у акції та мають дітей віком до 2 років необхідно звернутись до місцевих центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.