21 червня 2018 року у складі мобільної бригади з надання екстреної соціально-психологічної допомоги спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) здійснено виїзд по місту Берислав з метою надання допомоги особам, що постраждали від домашнього насилля.

Спеціалістами Центру відвідано п’ять сімей, надано низку соціальних послуг та складено акт початкової оцінки потреб дитини та її сім’ї, обстежено умови проживання.

У ході роботи з батьками та членами їх сімей проведено бесіди на теми “Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання”, “Попередження домашнього насильства”, стосовно відповідальності за вчинення насильства, способів повідомлення і звернення за допомогою.

Як результат роботи – за карткою отримувача послуг на облік сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах з приводу вчинення насильства у сім’ї, взято 1 родину, в якій виховується неповнолітня дитина.

Кожному учаснику надано інформаційно–просвітницькі матеріали з даної теми та номери телефонів, за якими можна звернутися по допомогу.

Насильство – це загальна проблема, а також одна з найбільш розповсюджених у світі форм порушення прав людини. Тому працівники Центру й надалі докладатимуть зусиль щодо її вирішення.