Здоров’я українських громадян залежить як від сприятливої державної політики в країні, так і від усвідомлення важливості його збереження  кожним громадянином не зважаючи на вік та соціальний статус.

Під час функціонування літніх пришкільних таборів для дітей, протягом перших двох тижнів червня 2018 року, фахівцем із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради (далі-Центр),  проведено ряд лекцій на тему: «Правильне харчування – запорука здоров’я і довголіття».

Метою інформаційних заходів є пропагування здорового способу життя, підвищення обізнаності підростаючого покоління з питань збереження здоров’я змалечку.

В ході заходів дітлахи дізналися про негативні наслідки від вживання їжі з  фаст-фудів, газованих напоїв. Акцентувалася увага юних учасників й на дотриманні правил особистої гігієни та  режиму дня. Дані заходи проходили у ігровій формі, що дуже сподобалося дітям та надало змогу швидше засвоїти матеріал.

Організація та проведення подібних заходів фахівцями Центру носить системний характер , так як проблема збереження здоров’я  на сьогодні залишається актуальною.