Особи, засуджені до покарань без позбавлення волі – особлива категорія отримувачів соціальних послуг. Адже певне правопорушення вже скоєно. Тому, одним із завдань Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) є профілактика повторного скоєння злочину, запобігання потрапляння у негативну ситуацію, консультування щодо заходів зі збереження здоров’я та ін.

З метою інформування вищезазначеної категорії осіб з питань працевлаштування, ведення здорового способу життя, взаєморозуміння між членами родин, формування відносин з оточуючими людьми, попередження повторних протиправних діянь 04 червня 2018 року проведено бесіду «Профілактика, причини та наслідки вчинення злочинів».

Задля здійснення якісного консультування захід проведений в рамках взаємодії Центру з відділом «Нововоронцовське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та районним сектором з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Під час бесіди особи, які перебувають у конфлікті із законом, отримали вичерпну інформацію щодо соціальних послуг, що надає Центр та дійшли висновку, що необхідно дотримуватись правил поведінки, що не призведуть до негативних наслідків.

Організація та проведення подібних заходів  носить системний характер, тому що захищаючи верховенство права в державі,  у ній забезпечується громадський спокій та протидія злочинності.