Мати власну родину – право кожної дитини. Іноді, через недбале ставлення до виконання обов’язків, які покладено на батьків, та їх нездатність створити умови для повноцінного розвитку, діти можуть залишитися без батьківського піклування. Поза уваги держави такі дітлахи не залишаються, їм надається статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.
З метою популяризації сімейних форм виховання, фахівці міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради (далі – Центр), 21 травня 2018 року провели на батьківських зборах в дошкільному навчальному закладі ясла-сад «Барвінок»тематичну зустріч .

В ході спілкування з батьками було надано вичерпну інформацію стосовно різних видів сімейних форм виховання, акцентовано увагу на умови, за яких можливо взяти дитину в родину, права та обов’язки потенційних батьків. Також присутнім надано відомості про організації та державні установи,що  зможуть допомогтиу разі  виникне бажання взяти на себе величезну відповідальність та врятувати дитячу долю.

Працівники Центру й надалі продовживатимуть працювати на результат, що дасть змогу  дітям не залишатись без піклування батьків, а у випадку потряплянння в таку ситуацію – отримати шанс на нову родину та щасливе майбутнє.