За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я кожну третю неділю травня проводиться День пам’яті померлих від СНІДу. Вперше акція пам’яті  була  проведена за ініціативи  людей, яких особисто торкнулася ця трагедія, які пережили біль втрати рідних і друзів.

З метою привернення уваги населення до  проблеми ВІЛ/СНІДу, профілактики цього захворювання, фахівцями із соціальної роботи Великолепетиського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (далі – Центр) спільно з соціальним працівником та медичною сестрою мобільної амбулаторії Херсонського обласного благодійного фонду «Мангуст» до Дня пам’яті померлих від СНІДу організовано та проведено обстеження на ВІЛ-інфекцію, гепатити і захворювання, що передаються статевим шляхом, серед  уразливих до ВІЛ -інфекції категорій населення.

В ході обстеження фахівці надали  роз’яснення з питань захисту здоров’я та індивідуальні послуги  бажаючим, яких виявилося чимало. Запрошені отримали  інформаційні буклети та листівки  і взяли участь  в анкетуванні, спрямованому на виявлення рівня обізнаності з питань профілактики даних захворювань.

Фахівцями Центру і надалі будуть  проводитися профілактичні заходи відповідної тематики.