10 травня 2018 року мобільна бригада соціально-психологічної допомоги провела інформаційно-просвітницьку вуличну акцію з профілактики домашнього насильства в Таврійському мікрорайоні міста Херсону.

Соціальні працівники та психолог роздавали інформаційні буклети, листівки з номерами телефонів гарячої лінії, консультували перехожих з питань отримання первинної соціально-психологічної допопмоги у випадках гендерно-зумовленого насильства. Подібні заходи підвищують обізнанність мешканців міста з питань запобігання випадків насильства. Члени мобільної бригади щотижня проводитимуть різноманітні тематичні акції в різних районах міста та населених пунктах області.

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги працює на базі Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках проекту “Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні” за підтримки Фонду народонаселення ООН. Телефони “гарячої лінії” мобільної бригади 073 0525571 та 066 7368794. Дзвінки приймаються понеділок-п’ятниця з 8.00 до 21.00.