Торгівля людьми – це глобальна проблема, що торкається життя мільйонів людей практично в будь-якій країні світу і позбавляє їх людської гідності. Будучи одним з найганебніших злочинів, це явище вводить в оману і перетворює в жертв жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу і щодня змушує їх бути об’єктом експлуатації.

З метою привернення уваги до цієї проблеми та її наслідків, відділенням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Каховського районного центру надання соціальних послуг (далі – відділення) 12 квітня 2018 року проведено низку заходів відповідної тематики. А саме – акцію «Збережи своє життя. Людина не товар», відеолекторій, анкетування та дискусію «Як не стати жертвою торгівлі людьми», відвідано сім’ї, батьки яких працюють за кордоном. Окрім працівників відділення до їх проведення заучились й спеціалісти Управління соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації. Даною роботою охоплено різні категорії населення Каховського району.

За результатами, учасники дійшли висновку, що торгівля людьми – це багатогранна загроза, вона відбирає у людей їх права і свободи, сприяє зростанню організованої злочинності.

На сьогодні це явище є дуже прибутковим бізнесом, тож треба бути обачними щоб захистити себе та свої близьких від тенет шахраїв, а працівниками відділення й надалі буде посилюватися робота в даному напрямку.