Здоров’я – одна з основних умов щастя людини. Здоров’я є необхідною умовою продуктивної, активної, креативної життєдіяльності людини. Вагомі порушення в цій сфері можуть призвести до змін у професійному, приватному житті, вплинути на його спосіб і навіть поставити під загрозу цілісність особистості.

Тому, в рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я та з метою пропаганди здорового способу життя 06 квітня 2018 року проведено зустріч з особами, які перебувають у конфлікті із законом на тему: «Про здоров’я треба дбати».

Захід проведений в рамках взаємодії Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) з районним сектором з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

В ході спілкування було наголошено про небезпеку шкідливих звичок, що в результаті впливають на всю родину в цілому. Учасники заходу дійшли згоди, що найчастішою причиною руйнування сім’ї являється алкогольна залежність. І в першу чергу від цієї згубної звички страждають діти.

Тема здорового способу життя та соціального здоров’я ніколи не втратить свою актуальність. Тому, подібні заходи фахівці Центру проводитимуть і надалі з різними категоріями населення.